درباره ما

شرکت طراحان و نورپردازان کهکشان‌، فعالیت خود را در زمینه خدمات رفاهی و گردشگری، تولید المان‌ها و خدمات زیباسازی شهری و و تولید تجهیزات نورپردازی آغاز کرده است.
خدمات این شرکت در بخش مهندسی روشنایی و نورپردازی حرفه‌ای، با بیش از یک دهه تجربه شامل: مشاوره، طراحی، ساخت تجهیزات مورد نیاز و اجرای آن است. این شرکت علاوه بر تولید محصولات روشنایی در ابعاد و مشخصات استاندارد رایج بازار، به طور ویژه پاسخگوی نیاز مشتریان در ابعاد و طرح‌های خاص بر اسا معماری روشنایی و نورپردازی حرفه‌ای است.

شکرت طراحان و نورپردازان کهکشان با راه‌اندازی خط تولید انعطاف‌پذیر و چند منظوره، توانایی تولید محصولات روشنایی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن دارا است. همین ویژگی باعث شده تا علاوه بر کسب رضایت حداکثری مشتریان خود، پاسخگوی نیازهای سفارشی و ویژه آن‌ها نیز باشد.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما، بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا است.

امید است با تولید محصولات و ارائه خدمات این شرکت گامی هر چند کوچک در جهت افزایش توانمندی صنعت روشنایی کشور و اصلاح ساحتار قدیمی محصولات موجود در بازار، برداشته شود و همچنین رضایت مشتریان گرانقدرمان را فراهم آوریم.

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.